#1
YekinKebo

Ρωτάω γιατί μου έπεσε στο μυαλό ότι η αργκό είναι ιδιαίτερα διαφορετική μεταξύ ΗΠΑ και Ηνωμένου Βασιλείου, καθώς και η διαπίστωση ότι ένας Fagot είναι ένα παραδοσιακό πιάτο σε μέρος του Ηνωμένου Βασιλείου καθώς και ότι ένα Fag είναι ένα τσιγάρο έχει τις ΗΠΑ διαφορετικές η χρήση αυτών των δύο λέξεων ως βρισιάς είχε κάποιο αντίκτυπο στον τρόπο με τον οποίο οι άνθρωποι στο Ηνωμένο Βασίλειο τις χρησιμοποιούν τώρα;

Ξέρω ότι αυτό είναι σαν την πιο ηλίθια αμερικανική ερώτηση που έγινε ποτέ.

Αντιστρόφως, οποιαδήποτε λέξη που χρησιμοποιούμε στις ΗΠΑ είναι ιδιαίτερα προσβλητική όταν χρησιμοποιείται στο Ηνωμένο Βασίλειο λόγω της διαφοράς στην αργκό;

#2
YekinKebo

Ρωτάω γιατί μου έπεσε στο μυαλό ότι η αργκό είναι ιδιαίτερα διαφορετική μεταξύ ΗΠΑ και Ηνωμένου Βασιλείου, καθώς και η διαπίστωση ότι ένας Fagot είναι ένα παραδοσιακό πιάτο σε μέρος του Ηνωμένου Βασιλείου καθώς και ότι ένα Fag είναι ένα τσιγάρο έχει τις ΗΠΑ διαφορετικές η χρήση αυτών των δύο λέξεων ως βρισιάς είχε κάποιο αντίκτυπο στον τρόπο με τον οποίο οι άνθρωποι στο Ηνωμένο Βασίλειο τις χρησιμοποιούν τώρα;

Ξέρω ότι αυτό είναι σαν την πιο ηλίθια αμερικανική ερώτηση που έγινε ποτέ.

Αντιστρόφως, οποιαδήποτε λέξη που χρησιμοποιούμε στις ΗΠΑ είναι ιδιαίτερα προσβλητική όταν χρησιμοποιε https://vidmate.onl/ίται στο Ηνωμένο Βασίλειο λόγω της διαφοράς στην αργκό; issue got solved!!

#3
namoshare

αυτό είναι σαν την πιο ηλίθια αμερικανική ερώτηση που έγινε ποτέ.

#4
namoshare

πάντως θα το σκεφτώ και θα γράψω shareit vidmate app

#5
suknavid

Η αργκό μπορεί να οριστεί ως η χρήση γλώσσας κάτω από το ουδέτερο στιλιστικό επίπεδο. Σε αντίθεση με τις βρισιές, η αργκό δεν περιορίζεται σε εκφράσεις ταμπού, αν και μπορεί να τις περιέχει.get-vidmate.com instasave.onl