#1
HenryNicholls

Κατ αρχάς, τα δέοντα και τα πέοντα στον Τίτθο (με γεια το νικ ντικ, άντε να σε δούμε να λημματοδοτείς) για το τιτανοτεράστιο άθλο της εκ βάθρου αναδόμησης του σαητόστ. Την τελευταία εβδομάδα ήμουν οφλάϊν, με πρόσβαση μόνο μέσω κινητού. Σήμερα ουσιαστικά έπαιξα το νέο σαητόστ ανεβάζοντας ένα λήμμα, και σας καταθέτω τις πρώτες εντυπώσεις μου.

Τι μου αρέσει:

Το περιβάλλον λημματογτράφησης και εντιτιάς είναι πραγματικά πιο αποτελεσματικό, φιλικό, και απολαυστικό για σλάνγκο.

Χαίρομαι που εισακούστηκε η πρόταση για «περίοδο χάριτος» κατά την οποία ο σλάνγκος επεξεργάζεται το ορισμό του. Πρόκειται για textbook case Pareto-βελτίωσης, όπως θα' λεγε κι ο Βαρούφας, όπου δηλαδή ορισμένοι από τους εμπλεκόμενους κερδίζουν χωρίς κάποιος να χάνει: συγκεκριμένα, οι σλάνγκοι συμβάλλουν στο μοντάρισμα των λημμάτων τους γλιτώνοντας τους mods από εργατοώρες. Και αφεδυό, ελαττώνεται η ανάγκη οι σλάνγκοι να φιλάνε κατουρημένες ποδιές μέσω «αναφορών» για ανθρώπινα λαθάκια στα λήμματά τους, συχνά δεχόμενοι ταπεινωτικά σχόλια από τους δικαίως ή αδίκως δυσανασχετούντες mods.

#2
HenryNicholls

Κατ αρχάς, τα δέοντα και τα πέοντα στον Τίτθο (με γεια το νικ ντικ, άντε να σε δούμε να λημματοδοτείς) για το τιτανοτεράστιο άθλο της εκ βάθρου αναδόμησης του σαητόστ. Την τελευταία εβδομάδα ήμουν οφλάϊν, με πρόσβαση μόνο μέσω κινητού. Σήμερα ουσιαστικά έπαιξα το νέο σαητόστ ανεβάζοντας ένα λήμμα, και σας καταθέτω τις πρώτες εντυπώσεις μου.

Τι μου αρέσει:

Το περιβάλλον λημματογτράφησης και εντιτιάς είναι πραγματικά πιο αποτελεσματικό, φιλικό, και απολαυστικό για σλάνγκο.

Χαίρομαι που εισακούστηκε η πρόταση για «περίοδο χάριτος» κατά την οποία ο σλάνγκος επεξεργάζεται το ορισμό του. Πρόκειται για textbook case Pareto-βελτίωσης, όπως θα' λεγε κι ο Βαρούφας, όπου δηλαδή ορισμένοι από τους εμπλεκόμενους κερδίζουν χωρίς κάποιος να χάνει: συγκεκριμένα, οι σλάνγκοι συμβάλλουν στο μοντάρισμα των λημμάτων τους γλιτώνοντας τους mods από εργατοώρες. Και αφεδυό, ελαττώνεται η ανάγκη οι σλάνγκοι να φιλάνε κατουρημένες ποδιές μέσω «αναφορών» για ανθρώπινα λαθάκια σ https://19216801.onl/ τα λήμματά τους, συχνά δεχόμενοι ταπεινωτικά σχόλια από τους δικαίως ή αδίκως δυσανασχετούντες mods.

HenryNicholls

issue got solved